Enover’in EHP teknolojisi ile, enerjiden en yüksek verimi sağlarken, maliyeti çok fazla düşürebilirsiniz! KEŞFET DÜNYAYI DEĞİŞTİRİYOR! ENOVER KEŞFET EHP Teknolojisi
ile SIFIR karbon salımı!
Düşük sıcaklıklarda %100'e varan verimlilikte çalışabilen EHP teknolojili 5. nesil ısıtma sistemleri ısınmada FOSİL YAKIT tüketimini bitiriyor! KEŞFET Dünyanın ENERJİ SORUNU Çözülüyor! Üç fazlı dünyadaki tek ısı transfer sistemi olan EHP teknolojisi kullanılan ısıtma ve soğutma ürünleri %100'e varan oranda ENERJİ VERİMLİLİĞİ ile yeni bir çağ başlatıyor! OYUN DEĞİŞİYOR! DÜNYA DEĞİŞİYOR! KEŞFET KEŞFET YEŞİL ENERJİ! ENERJİ TASARRUFUNDA GERÇEK DEVRİM! EHP teknolojisi sayesinde fosil yakıt israfını %100'e varan oranda, su israfını %80'e varan oranda azaltıyoruz!
Dünyamıza nefes aldırıyoruz!
Enover'in EHP Teknolojisi; baca gazlarıyla atılan ısıyı dünyada bilinen en yüksek oranda ve en düşük maliyetle geri kazandıran teknolojidir. KEŞFET ATIK ISI GERİ KAZANIMINDA DEVRİM!


Enover’e Hoş Geldiniz!

Isı dünyasında enerji, karbon salımını ve atık ısı geri kazanımı problemlerini ortadan kaldırmaya hoş geldiniz.

 

EHP teknolojisi

Daha güzel, daha yeşil, daha sağlıklı bir dünya için;

  • daha verimli, daha güçlü bir enerji tasarrufu

  • sıfır karbon salımı

  • atık ısının tamamen geri kazanımı

  • ısı transferi.

0

Profit

EHP teknolojisi ile bilrilkte standart panel radyatörlerde kullanılan 6 litre su miktarı 0,46 litreye düşerken üretim maliyetleri %66’ya azaldı!

0

Minutes

Yaşam konforu için 21°C oda sıcaklığına standart radyatörler ile 45 dakikada ulaşırken EHP’li ürünlerde sadece 21-22 dakikada ulaşabilirsiniz!

0

Contentment

EHP teknolojisi ile yaşam kalitenizi %100 artırın!


Meet EHP Technology!

It is the only boron-containing three-phase nanotechnological heat transfer product in the world.

EHP is the fastest, most cost effective and most efficient heat transfer technology known.

It is the only heat transfer system that can operate simultaneously in horizontal and vertical directions without requiring any extra operation.

It provides 65% energy saving compared to EHP equivalents.

EHP Technology has a very low installation cost.

With EHP technology, no energy used in heating remains idle.


Test edildi, sertifikalandırıldı – enerji verimliliğinde devrim!

Enover’in teknolojisi Avrupa’da geliştirilir ve üretilir. Çözümlerimiz, çok sayıda testte gösterildiği gibi, doğal olarak tüm yasal gereklilikleri karşılar. Dahası, her zaman daha verimli sistemler geliştiriyoruz ve ürünlerimizi daha da geliştirmek için sürekli çabalıyoruz. Devam eden ve yoğun araştırma ve geliştirme çalışmalarının bir sonucu olan verimlilik söz konusu olduğunda sektörün öncüsüyüz.


Nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize sorun!