Su Isıtma Sistemleri

İnsanların toplu yaşadığı alanlarda ve faaliyet gösterdiği yerlerde bireysel sıcak su üretimi yerine daha çok ekonomik yararlar sağlayacak merkezi sıcak su hazırlama sistemleri geliştirilmiştir. Özellikle, fabrika, apartman, kışla, otel ve hastane gibi yerlerde günlük sıcak su tüketimi fazla olacağı için, buralara merkezi sıcak su hazırlama sistemleri yapılarak hem insan gücünden hem de yakıttan enerji tasarrufu sağlanır. Değişik ısı kaynaklarından alınan suyu depolamaya ihtiyaç olunduğunda boylerler kullanılır.


EHP TEKNOLOJİSİ, SU ISITMA SİSTEMLERİNDE DEVRİM OLUŞTURACAK ŞEKİLDE HIZLI VE EKONOMİK ISITMANIN EN İYİ YOLUDUR. EVİNİZ, İŞ YERİNİZDEKİ KULLANIM SUYU DÜNYADA BİLİNEN 5. NESİL İLK VE TEK ISI TEKNOLOJİSİ OLAN BU YÖNTEMLE, EN VERİMLİ, EN FAZLA, EN HIZLI, EN MALİYET ETKİN VE EN UCUZ OLACAK ŞEKİLDE ISITILIR.

EHP’li boyler sayesinde boyler içerisinde bulunan ısıtma suyu miktarı azalmasıyla birlikte ısıtma sisteminin pompasının yükü çok ciddi oranda azalacaktır. ÇOK DAHA Hızlı ısınıp göreceli olarak çok daha geç soğuması sayesinde ısıtma sistemlerinin boyler için çalışma süreleri azalacak ve ciddi miktarda enerji tasarrufu sağlanacaktır.

Düşük sıcaklıklarda yüksek verimlilik gösteren EHP’li boylerler, atık ısıdan geri kazanılan ve yenilenebilir enerjiden elde edilen ısıyı çok daha efektif bir şeklide ısıtma suyuna iletmektedir.

Tüm çözümlerimiz binlerce analiz de içeren uzun bir Ar-Ge çalışmasının ardından hayata geçirilmektedir.


Nasıl yardımcı olabiliriz?
Bize sorun!